KONST / Litografier / Färglitografi 9478625
nr 947 8625
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Färglitografi, Thage Nordholm (1927-1990), vintermotiv, 146/250, signerad, motivet: 35x43
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
400 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 mars 2015
kl 18:26:41
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr